3170 FIGURINE SET
Vienna, height: 16,
Sold: SEK 650
Sold den 3 september 2012 -
8093 Figuringrupp
Wien, 1800-tal, höjd: 34 (obetydliga nagg)
Sold: SEK 4000
Sold den 16 februari 2009 -
8418 Figuringrupp
Wien, höjd: 11
Sold: SEK 450
Sold den 12 november 2007
3265 Figuringrupp
Sold: SEK 300
Sold den 23 oktober 2006